Zajęcia stacjonarne


W przedszkolu Twojego dziecka nie ma zajęć językowych speak ART?

Już od stycznia zapraszamy na kursy stacjonarne z języka angielskiego dla dzieci! Czeka ich wspaniała zabawa, świetna przygoda i miło spędzony czas, a wszystko to w języku angielskim!

Zajęcia będą odbywały się 2 x w tygodniu, popołudniami w 3 grupach wiekowych (2/3, 4, 5/6 lat)

Nasza lokalizacja to Sala Zabaw Pląskowo (Wola, ul. Jana Kazimierza 33a)

speakart i plaskowo

Znane twarze pomogą maluchom zaadaptować się do nowego miejsca. Wspólne dojazdy pomogą zaoszczędzić cenny czas rodziców.

Dążymy do stworzenia stałej grupy bo systematyczna nauka przynosi najlepsze rezultaty. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wypróbowania zajęć podczas jednorazowych wejść oraz oferujemy karnety na cały semestr w atrakcyjnej cenie.

Jeśli twoje dziecko uczęszcza do przedszkola publicznego, zapraszamy na nasze kursy, które odbywają się w małych grupach i prowadzone są niemal wyłącznie w języku angielskim przez doświadczonego lektora.

Już dziś zapraszamy wszystkich rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Mamy.

RUSZAMY TUŻ PO NOWYM ROKU!

 

Już dziś zapisz się na DARMOWE zajęcia pokazowe:

15.12 piątek o godz. 10 – zajęcia dla dzieci do 2 lat połączone z konwersacjami dla mam na każdym poziomie znajomości angielskiego (60 minut)

19.12 wtorek o godz. 16 – zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat (kolejność i godzinę rozpoczęcia poszczególnych grup doślemy w odpowiedzi na zgłoszenie)

 

Uczestnicy zajęć pokazowych będą mieli pierwszeństwo przy zapisach oraz możliwość wyboru dni kursu!

Imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Wiadomość