O nas

Co to speak:art?

speak:art to kameralna szkoła językowa sprofilowana na nauczanie angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolach.

Działamy w Warszawie i okolicach łącząc przedszkola, dla których jakość edukacji językowej jest szczególnie ważna i lektorów z powołaniem i pasją. Prowadzimy zajęcia poranne i popołudniowe w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz sprawujemy opiekę metodyczną nad placówkami, które zatrudniają własnych lektorów.

O nasO nas
O nasO nas

Co robimy?

 • Opieka metodyczna dla przedszkoli i szkół
 • Zajęcia indywidualne i grupowe
 • Szkolenia i warsztaty dla lektorów i nauczycieli
 • Tworzenie i konsultacja curriculum językowego
 • Wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli
 • Międzynarodowe projekty rozwijające system edukacji

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych lektorów, którzy są ukierunkowani na nauczanie małych dzieci (very young learners).

Oznacza to, że pracujemy metodami dostosowanymi do etapu rozwojowego naszych uczniów, mamy solidny zapas kolorowych pomocy dydaktycznych i wiemy jak skupić uwagę dzieci przez cały czas trwania zajęć. Nasze zajęcia odbywają się immersji językowej, co oznacza że lektor mówi przez całe zajęcia tylko i wyłącznie w języku, którego uczy!

O nasO nas
O nasO nas

Gdzie nas znajdziesz?

 • przedszkola niepubliczne
 • niepubliczne szkoły podstawowe
 • zajęcia organizowane przez Rady Rodziców w przedszkolach publicznych
 • żłobki
 • kluby malucha
 • punkty przedszkolne
zgłoś przedszkole

Nasi klienci o nas

 • speak:art to firma, na której nigdy się nie zawiodłam, zawsze mogę liczyć na ich pomoc oraz wsparcie. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, lektorzy są zawsze perfekcyjnie przygotowani do zajęć. W przypadku nieobecności lektora zawsze jest zastępstwo dzięki czemu zajęcia nie są odwoływane. Jestem zachwycona otrzymywanymi co miesiąc planami (dla każdej grupy wiekowej) oraz semestralnymi opisami pracy każdego dziecka! Kontakt z osobami zarządzającymi – wspaniały!
  Kasia Rypulak
  dyrektor Przedszkola Leśne (oddział Bemowo)
 • Najpierw angielski ze speak:art mieliśmy tylko w jednej naszej placówce, a teraz już we wszystkich trzech. Wszyscy lektorzy speak:art prowadzą zajęcia w szczególny sposób - są one bardzo ciekawe, angażujące i urozmaicone, a dzieciaki zawsze z niecierpliwością na nie czekają. Lektorzy potrafią tak poprowadzić zajęcia, że nawet najmłodsze dzieci z wielkim zainteresowaniem je obserwują. Jako właścicielka przy współpracy ze speak:art nawet nie muszę być na zajęciach próbnych w celu zobaczenia nowego lektora, bo wiem w ciemno że mi się spodoba! Mamy w planach nowe placówki i na pewno angielski również będzie tam prowadzony przez speak:art.
  Zosia Dybowska
  właścicielka sieci żłobków Biała Łączka
 • Nasze przedszkolaki bardzo chętnie biorą udział w zajęciach speak:art i codziennie uczą się czegoś nowego. Potrafią same wplatać w codzienne zabawy angielskie słówka. Ogromną radość sprawia im udział w zajęciach, które są prowadzone w ciekawy i bardzo urozmaicony sposób. Jako dyrektorka cenię sobie przede wszystkim doskonały kontakt ze szkołą, a także poczucie, że wspólnie zależy nam na rozwoju naszych podopiecznych. Zawsze mogę liczyć na wsparcie, szkoła jest otwarta na wszystkie pomysły i propozycje. Lektorka, pani Kasia, również jest skarbnicą pomysłów i działań, które pozwalają czerpać naszym podopiecznym z zajęć to, co najlepsze!
  Agnieszka Schaitter
  dyrektorka przedszkola Szkrabki
 • Niezawodność i wysoka jakość zajęć to dwie główne cechy szkoły speak:art! Zajęcia są świetnie zorganizowane, bardzo ciekawe, dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Prowadzone są dynamicznie, bez chwili na nudę. Różnorodność zadań sprawia, że zajęcia są ciekawe i zaskakujące, a dzieci z zaciekawieniem czekają na kolejne spotkania z lektorem.
  Basia Włodarska
  dyrektorka przedszkola Kolorowe Kredki
 • Speak:art świetnie wpisał się w potrzeby naszej niekonwencjonalnej placówki. Ze strony szkoły doświadczyliśmy wiele otwartości, zaangażowania i uważności dla naszych dzieci, rodziców a także kadry. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym, jednak z uważnością na możliwości dzieci danego dnia. Dzieci czekają na te zajęcia, ale przede wszystkim na spotkania z lektorkami.
  Liliana Marciniak
  dyrektorka przedszkola Przyjaciele Żyrafy
 • We współpracy ze speak:art najbardziej cenię sobie profesjonalizm - mogę spokojnie planować pracę przedszkola mając pewność co do wysokiej jakości usług świadczonych przez szkołę językową i jej lektorów.
  Monika Skwarska
  właścicielka przedszkola Jeżyk

Projekty speak:art

A New Way of Teaching

Celem projektu jest podnoszenie kwalifikacji kadr edukacji wczesnoszkolnej poprzez zebranie i rozpromowanie dobrych praktyk w zakresie skutecznego nauczania języka angielskiego. Projekt otrzymał dofinansowanie 203 017 EUR z funduszy EOG w ramach Programu Edukacja i realizowany jest we współpracy ze Asker International School z Norwegii, Szkołą Podstawową TAK z Opola, Szkoła Podstawową Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie, Szkoła Podstawową nr 1 w Żurominie, Niepubliczną Szkołą Podstawową przy ul. Conrada w Warszawie i konsultingową firmą edukacyjną up!homo.

O nasO nas

Partnerzy speak:art