Zespół

Ada Chmielewska

właścicielka, metodyczka

503 073 757


Z wykształcenia psycholog, absolwentka Teaching English to Young Learners i certyfikowany przez Cambridge lektor języka angielskiego. Jako lektor dla dzieci pracowała w Indonezji, Wielkiej Brytanii i Chinach. Trener nauczycieli na konferencjach, warsztatach i webinarach, senior teacher na obozach językowych w UK i curriculum development coordinator dla indonezyjskiego start-upu IQ Education. Metodyk i właściciel speak:art.

Natalia Nesteruk

właścicielka, metodyczka

608 344 294


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej (sekcja włosko - angielska) i studiów pedagogicznych Teaching English to Young Learners. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła ucząc w międzynarodowej szkole IB w Warszawie oraz jako senior teacher na obozach językowych w UK organizowanych przez Oxford International. Metodyk i właściciel speak:art.

Martyna Kabańska

koordynatorka zajęć językowych

534 325 948


Dziewczyna, którą napędza dynamika pracy z ludźmi. W speak:art synchronizuje potrzeby przedszkoli i klientów indywidualnymi z potencjałem lektorów i wsparciem metodyczek. Zna na pamięć grafiki i adresy wszystkich placówek, a swoją wiedzą zawsze chętnie się dzieli. Nie wahaj się złapać za telefon lub napisać maila w każdej, nawet błahej sprawie - Martyna już zna na nie odpowiedź!

Agnieszka Tolak

metodyczka wspierająca


Lektorka angielskiego specjalizująca się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym dysponująca szerokim wachlarzem pomysłów, technik i aktywizujących metod pracy. Magister wczesnoszkolnego nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo uzdolniona muzycznie i wokalnie, łączy pasje do pracy z dziećmi, angielskiego i muzyki prowadząc gordonowskie zajęcia umuzykalniające dla maluchów. Szkoli nowych lektorów i dogląda jakości zajęć podczas regularnych obserwacji w przedszkolach.

poznaj naszych lekorów

już wkrótce


poznaj naszych lektorów

już wkrótce


poznaj naszych lektorów

już wkrótce